24.04.2016
Vedat Havlucu Yoga Life'da

Vedat Havlucu iki ayrı Workshop için 24 Nisan Pazar günü Ankara’ya, Yoga Life’a geliyor. Tüm gün veya yarım gün katılım sağlanabilir.

10:00 – 13:00 Güçlenme Kürü

Yoga pozlarını temel alarak, kasları güçlendirmeye ve dayanıklılığını artırmaya yönelik bu workshoptan sonra, günlük Yoga uygulamalarınızı daha az yorularak uygulayabileceksiniz. Özellikle kol, bacak ve karın (kök güç) kaslarını daha etkin kullanmayı sağlayarak daha güçlü bir bedene sahip olmayı herkes ister; o güç çoğu zaman büyük eforlarda değil, küçük detaylarda gizlidir, bu workshopta hem çok terliyoruz hem de bu detayları inceliyoruz.

14:00 – 17:00 Ters Duruşlar & Kol Dengeleri

Bu workshop, derin bir gevşeme ve ardından bedeni canlandıran nefes egzersizleriyle başlayıp, yoğun güneşe selam serileriyle bedeni ısıtarak devam eder; yavaş yavaş ters duruşlar ve kollar üzerinde denge pozlarına girebilmek için gerekli olan ön pozlar yapılır. Daha sonra kollar üzerinde denge pozlarına geçilir ve ardından kısa bir mola verilir. Devamında ters duruşlar ve varyasyonları deneyimlenir, ardından çevirme pozlarıyla beden gevşemeye davet edilir ve en son savasana ile biter.

Her bir workshop 125 tl. Her iki workshopa da katılmak isteyenler için ücret 225 tl.

Katılım için telefon : (Pınar Finci) 0532 316 6023